Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypadávání rychlosti internetu

Zdravím, už delší dobu mě trápí kolísající rychlost internetu. Když koukám na videa nebo hraju tak mám stabilní připojení bez žádných laggů jen cca 10 minut, potom se připojení jakoby přeruší a ve hře se začnu teleportovat. To trvá cca 10 sekund potom se to vrátí do normálu. A takhle to dělá furt dokola, nevím co s tím.. :-(

na screenech nic neni.
pokud by zrovna v dobe vypadku svitily na routeru nejak divne ledky, vymenil bych mu napajeci adapter.

a stejne bych si objednal jiny router jakoze gigabit pro interni domaci sit (archer c6, nebo ax10/20) a ten wr841 nechal na zahradu/do garaze.

Tak na vyskúšanie si môžeš pripojiť kábel od antény do PC a tak to otestovať. Keď to bude robiť aj potom, tak je chyba v anténe, alebo čo je pravdepodobnejšie, tak bude existovať občasné rušenie. Bezdrátové pripojenie do internetu v súčasnosti nie je bohvie čo. Pred 15 rokmi to bolo ešte dobré, ale dnes je lepšie káblové, alebo optické pripojenie ak sú nároky na stabilitu pripojenia vysoké.