Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké koupit sluchátka?

Dobrý den,

Chtěl bych si koupit sluchátka. Ne na doma, ale na cestování. Avšak, nemám rád nic, co se strká do ucha, proto bych chtěl nějaké "traktoristické" (nebo jak to správně nazvat).

Jenže vůbec nevím, jaké vybrat. Jde mně pouze o to, aby kromě zmíněného typu byly kabelové (s 3,5 Jack) a bez mikrofonu (nebo s odnímatelným). Jinak nepožaduji nic extrémně kvalitního, šel bych max do 1000, ale spíš bych bral něco levnějšího.

Chtěl bych to koupit na TSBohemia, kde nemusím platit za poštovné a není problém to vrátit.

Prosím o tip, co vybrat?

Děkuji

chvilka matematiky: cena různých zásilkoven je kolem 50kč. tsssbohemia mívá zboží tak o 10% dražší než ostatní větší prodejci. při jaké ceně se už nákup v tsss nevyplatí? kolik ve skutečnosti proděláš, když víme, že zboží pod 800 mají s doplatkem za dopravu?
a kupovat zboží protože ho chceš vracet, fuj velebnosti.

osobně jsem používal spíš lehčí kancelářská sluchátka, potřebuju zároveň trochu vnímat okolí.
když je to na cestování, měly by víc tlumit. tipnu si něco takového: https://www.muziker.cz/sennheiser-hd-200-pro
nebo levnější s menšími náušníky https://www.muziker.cz/audio-technica-ath-m20-x
z těch úplně hnusných sluchátek, co mají na tsbohemia, bych možná snesl značku sony, jen ty malé náušníky asi nebudou moc tlumit. zas se to líp skládá do tašky.
když se podívám na cenu Sennheiser HD 206 u tsss a na heuréce ... ale už jsem tu o tom psal.

a kupovat zboží protože ho chceš vracet, fuj velebnosti.

Vy děláte, jako by jste se nikdy nesetkal s tím, že Vám zboží (ať už jakékoliv) nesedí a chcete ho vrátit. V TS jsem to udělal už nejednou a nikdy s tím nebyl problém. A hlavně, pro vrácení to můžu osobně donést a nemusím posílat.

A ano, vím, že Sennheiser má kvalitní sluchátka. Nicméně, nechci hned brát ty nejlevnější (sennheiser-hd-206), ale jsou hodnocené docela dobře. Akorát nevím, jak bych je uskladnil snadno uskladnil.

Jinak nepožaduji nic extrémně kvalitního, šel bych max do 1000

Proste si chces koupit nejaky smejd, zavri oci a vyber.

U tech traktoristickych sluchatek je problem, ze po nejake chvili zacne bolet okolo usi. Respektive cim drazsi sluchatka, tim trva dele nez to zacnes okolo usi vnimat, jak to tlaci. Mozna to neplati stoprocentne, ale v naproste vetsine pripadu to tak je.

Na cestovani a trvas na kabelu s jackem? Proc? aspon si kup bluetooth s odnimatelnym kabelem, kde to muzes pouzivat dratove i bezdratove.

Rozumne minimum povazuju toto, ma kamaradka, zkousel jsem a na kratsi poslech pri cestach dobry.

https://www.alza.cz/lamax-noisecomfort-anc-d5860820.htm

(Sam jsem ovsem zvolil nekolikanasobne drazsi Denony, ktere muzu mit na hlave nepomerne dele a necitim tlak okolo usi, nehlede teda na lepsi zvukovy projev tech sluchatek.)

Proste si chces koupit nejaky smejd, zavri oci a vyber.

A jaká je podle Vás adekvátní cena? 5000?

Na cestovani a trvas na kabelu s jackem? Proc? aspon si kup bluetooth s odnimatelnym kabelem, kde to muzes pouzivat dratove i bezdratove.

Ano, sluchátka je lepší mít z principu bezdrátové, ale upřímně mně kabel od sluchátek nikdy nevadil. A hlavně to nemusím dobíjet.

U tech traktoristickych sluchatek je problem, ze po nejake chvili zacne bolet okolo usi. Respektive cim drazsi sluchatka, tim trva dele nez to zacnes okolo usi vnimat, jak to tlaci. Mozna to neplati stoprocentne, ale v naproste vetsine pripadu to tak je.

Už jsem několikrát používal traktoristické a docela levné. A jediný problém byl, že šlo slyšet absolutně všechno okolo, takže jsem si to musel pořádně zesílit.

Docela se mně líbí tyto sluchátka - sennheiser-hd-206. Problém je, že nevím, jak tyto sluchátka snadno uskladnit. Samozřejmě, mohl bych si koupit jinou značku, ale nevím, kterou? Snad jedině KOSS, ale tam se mně žádné nezamlouvaly.

A jaká je podle Vás adekvátní cena? 5000?

Ano, okolo 5.000 uz sezenes kvalitni sluchatka.

Nicmene dal jsem ekonomickou alternativu, pokud si kvalitu nemuzes dovolit. Porad i ty Lamaxy jsou slusny.

A jediný problém byl, že šlo slyšet absolutně všechno okolo, takže jsem si to musel pořádně zesílit.

To resi ANC, jenze kvalitni ANC umi jen par vyrobcu a stoji to prave aspon tu petku, casto spis vic.

Sennheiser nevim, dost lidi je glorifikuje, ale stejne tak se najdou i lidi, co rikaji, ze ty jejich levnejsi verze sluchatek za moc nestoji. A ano, slysel jsem nadavat i na ty HD206. Sam jsem je nikdy nemel, takze to hodnotit nemohu.

šel bych max do 1000

Kyby mohli byt BT, tak bych ti doporucil na tvuj pozadavek urcite tyto : Sennheiser HD 250BThttps://www.tsbohemia.cz/sennheiser-hd-250bt_d382794.html
Maji jen 125g a na jedno nabiti ti vydrzi neco okolo 20-25h. Izoluji i dobre okolni hluk a s Sennheiser mam dobrou zkusenost i kdyz prevazne u sluchatek pro TV.
Krome toho, je ted na ne skoro 50% sleva. Jako alternativu se podivej na nejake od JBL a jako nejlevneji 400-500Kc Sony MDR-ZX110AP , daji se jednoduse poskladat coz se ti pri cestovani muze hodit.