Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 95% paměti ramek 16gb

Zdravim, když kouknu na správce uloh, mám tam u paměti 95%..To mám 16GB 2666mhz.mám tam zaplou hru která si bere nějakych 40% cca 8000mb a zbytek tam jsou pár MB aplikace ale kde berou to že mám 95% to netuším..Nevíte kde je chyba? mám 2 ramky ve 2 slotech..Napadlo mě ještě že by jedna nejela,ale to bych neměl 95% ale 100 když hra si bere přes 8gb..Díky za pomoc

jsem vypl a zapl počítač a už mám 25%..Což je nějakých 4gb..Ale když to projiždím tak jsou to samé 3mb soubory a dokupy jestli to dá 500 mb max..tak nevím kde jsou ty zbylé %.Jedná se mi o to že ve hře mi z ničeho nic dropy fps ze 150 na 100 a hledám prostě duvod..tak mě napadla tedka ta pamět? díky

Povypínat všechny antiviry, boostery a čističe, rovněž povypínat vše nepotřebné "Po spuštění", příkaz: msconfig. Vyzkoušet. Při hře sledovat využití prostředků, zejména CPU, GPU a i RAM. 16GB ale je pořád v dnešní době dostačující. Taky sledovat teploty.