Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem identity_helper.exe

V poslední době, asi měsíc, se mi tak obden v Historii spolehlivosti objeví kritická událost: "identity_helper.exe" přestal odpovídat. Nepozoruju žádný problém ... Má někdo tušení, o co se jedná?

Jo, to jsem četl a doporučené akce už jsem před pár dny udělal (místo MB jsem použil EEK a Defender Offline, nic se nenašlo). Spíš mne zajímá, zda to "Program identity_helper.exe verze 96.0.1054.41 přestal spolupracovat s Windows a byl ukončen." je nějak obecně rozšířená záležitost nebo mám nějaký "bordel" jen já sám :-(