Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Visual studio - jak překopírovat formátovaný text.

Zdravím.
Win 11 a Visual Studio Professional 2019.
Označím myši část dokumentu, který je formátovaný – vložím do schránky a pak do Wordu, tak je také formátovaný.
Když označím myši celý dokument nebo použijí Ctrl-A – vložím do schránky a pak do Wordu, je bez formatu.
Proč?
Je třeba nějak omezená velikost schránky? 300 řadku zas není tak hodně :.(

A když označíš vše mimo poslední řádky (klidně prázdné), tak to vložá formátované?
Jde udělat i Ctrl+A a pak Shift+Up, případně začít na druhém řádku a Shift+End
300 řádků nic není, vkládat jde mnohem delší naformátovaný text. Vypadá to, že programátor rozhraní vložil "umělou inteligenci" - celý zdroják nepotřebuješ vkládat formátovaný