Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafickou kartu doporučit

Ahoj potřeboval bych doporučit kámošovi grafickou kartu aby mohl jsi zahrát hru Myth of Empires
Kámoš koupil PC spíše na pracovní Účely

PC:
Intel® Core™ i7-3770K
DDR3 16GB ram
bohužel je tam slabá grafická karta pouze z 1GB

Kancelářská plečka s kancelářským slabým zdrojem. Z toho herní stroj neudělá ani přidáním grafiky.
Jinak si stačí vyhledat doporučené požadavky té hry...

... aby mohl jsi...
... pouze z 1 GB...

Doporučuju doučit český jazyk.

MINIMÁLNÍ:
Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
OS: Requires 64-bit processor and operating system Operating system: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 60 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible sound card with the latest drivers

takže procesor by měl být OK ramky také, bohužel grafická karta za malé prachy je docela těžké sehnat.
něco tak do 2000 kč kdyby někdo měl napište a domluvíme se.

Jasně podle nic neříkajících grafu je hned všechno jasné že.... blbost Pitkar a Tahiti le je propasný rozdíl.
Ale to je jedno, když tazatel nemá zájem, jo kdyby to byla Nvidia, to by se mohl přetrhnout...

Je ti jasné, že 7870 má 1024 jednotek, a xt verze má 1536 jednotek? To je ten rozdíl. To ani R7 370 na xt nemá výkon. Protože R7 370 je další Pitkar.