Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s FPS dropy

Zdravím,

mám tuto sestavu ( V příloze pod obrázkem komponenty) a potýkám se s docela nepříjemnými FPS dropy ve hrách a už nevím, jak to vyřešit. Systém je po kompletním reinstallu Windowsu a formátováním obou disků. Všechny ovladače by měli být nainstalované a aktualizované.

Chlazení od NZXT Kraken Z63 pro procesor. Všechny teploty drží při zátěži max. do 70°C jak CPU, tak i GPU.

Zdroj: Seasonic Prime PX-850 - 850W

https://www.czc.cz/seasonic-prime-px-850-850w/279025/produkt

Disky - Na operační systém - Apacer AS350 512GB
- Na hry a ostatní - Seagate BarraCuda, 3,5" - 2TB

Napadá mě ještě na systém použít nějakou M.2 SSD, zda-li by to pomohlo, ale jinak mě vážně nic nenapadá, za každou radu/pomoc budu rád.

Děkuji

Extrémní propady ve všech hrách, co spustím, ať už je to FH5, CoD:Warzone, Mafia II, ETS2, AC:Odyssey, FIFA 21. Nikde neběží FPS stabilně, vždy to dropne např. o 30FPS a je to jako kdyby to na tu chvilku vždy zamrzlo. Už vážně nevím, co dělat, mám to chuť celé vzít a prohodit oknem.