Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace Win do VMWare

Hezky den vsem.
Nedari se mi do VMWare 16 nainstalovat zadnej OS. Nasel jsem nejaky navody,postupuji dle nich,ale furt mi pri dokonceni vypise chybu "Unable to create a new virtual machine: File not found."
Zkousel jsem zadat i jinou slozku,ale problem je stejny. Neporadite jak to udelat?

Řešení:

Windows 10 (pokud nemas Home) uz v sobe virtualizaci obsahují.
Pokud chceš instalovat jinou, pak bych raději stáhnul po VirtualBox.
VMWare je super, pokud je rovnou jako operační systém.

Dekuju,to jsem nasel a nainstaloval. Tak se doisntalovali nejaky ovladace a lze obraz otevrit na celou obrazovku.
USB 2.0 ani 3.0 to ale nepridalo a tudiz mi pise,ze nelze nainstalovat ovladace pro muj USB disk. Nejde mi nainstalovat balicek Extension Pack. V navode je napsano,ze staci na nej 2x poklikat a instalace se spusti,ale to se nedeje. Vybehne jen okno,v jakem programu to otevrit.

"File not found" indikuje, že je zdrojový soubor OS nějak vadný/nedostatečný. Je to ISO soubor? Píšeš, že nejde nainstalovat žádný. Znamená to že jsi zkoušel různá ISO různých OS?
Upřesni to.
Běžně je totiž instalace blbuvzdorná.