Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý internet

Zdravím, jdu pro odbornou radu, jako Laik, ohledně rychlosti internetu. V domě máme optický internet 50Mb, ale přes prohlížeč stahuji soubory sotva rychlostí 300 kB/s... Z modemu mám připojen přes kabel připojen router Tp link Archer C6 a přes LAN kabel CAT6 přiveden internet do PC s Win 10. Mám nainstalované nejnovější aktualizace, nejnovější ovladače také. V PC mám tento adaptér: Qualcomm Atheros AR8161 PCI-E Gigabit. Otázka tedy zní, co udělat, aby byl rychlejší internet na PC? Je potřeba lepší síťová karta? Děkuji za Vaše rady.

co je připájené na tvojí základní desce je skoro lhostejné, to je jen základní fyzikální podmínka.

V PC mám tento adaptér: Qualcomm Atheros AR8161 PCI-E Gigabit. Otázka tedy zní, co udělat, aby byl rychlejší internet na PC?

copak ty jsi ochotný platit měsíční gigabitové připojení, které na většině serverů bez dodatečné platby stejně nevyužiješ?