Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Canon MX475 nechce tisknout přes wifi?

Přešel jsem k Podě od UPC.Mám problém ze spárováním tiskárny Canon MX475 z routerem tp-link.Název wifi to najde.Zadám heslo.Připojení ok,ale pořád to netiskne.Pc nechce komunikovat s tiskárnou.Přes UPC to fungovalo bez problému přes jejich router.Skusil jsem tiskárnu vrátit do továrního nastavení,ale nejde to pořád.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

aha.
zase domácí síť, do ní si zapojím tupou nesíťovou usb tiskárnu a už zase čekám od ovladačů zázraky, když je ani výrobce nepodporuje, protože on chce prodat nový hw, ne se pidlikat se starými ovladači.

a to u vás doma ve vaší síti napadlo konkrétně kterého vola?

nákup tiskárny, neschopné práce v síti a a neschopné administrace jejím majitelem, jistě není výmysl pody.

obvykle tu dotazy na wifi tiskárnu v síti nemají řešení: majitel totiž neví co s ní a neumí si nijak poradit.
proč místo drátového připojení lidi preferují problematickou wifi, když tu tiskárnu nikam nepřenáší, jsem dodnes nepochopil.

tplink bude mít v menu výpis dhcp klientů nebo wifi klientů: je tam tiskárna vidět?
není v routeru u nastavení wifi zatrženo "ap isolation"? zrušit.