Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externy disk ako uložisko na hry

Dobry den chcel by som sa opítať či sa dá externý disk použit ako uložisko na hry a tak dalej pretože mám v PC málo priestoru na disku a pevny disk kupovať nechcem ten externy disk by som mal zapojeni v PC a chcel by som ho použivať ako náhradu za pevný disk tak potrebujem vedieť či sa to tak dá za ohlasi vopred Ďakujem.

Změna předmětu, původně: externy disk (host)

Externý disk sa samozrejme dá použiť ako úložisko. Externý disk nikdy nenahradí pevný disk v PC pretože rozhranie SATA v PC je niekoľkonásobne rýchlejšie ako prenos cez USB - externý disk.
Tiež si myslím, že cena klasického disku vyjde +- rovnako ako externý disk, čiže z tohto pohľadu nič neušetríš, akurát si zarobíš na problémy, ak budeš spúšťať hry z externého disku...

Hlavně promysli i potřebnou kapacitu disku na nějaký čas dopředu, abys nekoupil třeba jen 1 TB a nebyl za měsíc plný. Pokud bys z něho pak chtěl mít přenosný, disk z PC zase vyndáš, koupíš k němu USB box a máš externí. Pokud máš tedy vůbec USB3, Zapojení disku zvládneš, jen je třeba na něm zřídit oddíly, přidělit písmena a naformátovat. Ale jestli máš systém na starém HDD, raději si kup napřed nějaký SSD a ten starý dej jako druhý na data, pak přikoupíš větší.
http://www.servispckupka.cz/jak_pridat_disk_do_stolniho_pocitace.php
http://www.servispckupka.cz/sprava_disku.php