Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba PC

Zdravim,

mám desku Intel DP35DP DRAGONTAIL PEAK, Intel P35, s775, ATX a potřeboval bych jí osadit procesorem a grafikou. Poraďte mi něco s dobrým výkonem za rozumnou cenou. Nepotřebuji žádný extra výkon, jen aby byl rychlej a spolehlivej.

Děkuji.

Záleží na co to chceš. Zajímavý je z lowendu E5200, E7200 nebude moc rychlejší něco z řady E4700 podle mě nemá smysl a z těch "levnějších dražších" E8200.

Grafiku -vůbec nevím kolik to toho ccheš vrazit a k čemu to má být.