Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP – 15-db1603nc upgrade

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda někdo nevlastní tento notebook HP 15-db1603nc, mám v plánu ho až mi skončí záruka ho upgradovat (Přidat Ram a ssd).Nevíte někdo zda má tento notebook slot na ssd z rozhraním PCIe M.2? Předem děkuji za odpovědi.

ten krám má jen 2jádrový cpu, to nebyla dobrá koupě.
jestli už má 8gb ram, další zvýšení nic nepřinese, protože nic náročnějšího na tom stejně spouštět nemá smysl. dual channel - wordu to může být asi jedno.
ovšem ten pomalý disk 5.400ot je zhovadilost, ten patří ihned vyhodit ven (nechat jako usb těžítko) a nahradit ssd. pak není třeba řešit formát m.2, jestli má vůbec osazený konektor.