Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psaní nefunguje jak má...

Ahoj :)
Můžete mi prosím někdo poradit s problémem který mám v e-mailu nebo i na facebooku při psaní?
Prostě na klávesnici něco napíšu, ale na obrazovce se to hned neobjeví jako vždy, ale trvá to asi 3 sekundy, což se nezdá ale je to dost dlouhá doba a je to hrozně otravné.
Když chci něco smazat tak držím křížek a nesmaže se nic až když ho pustím tak se po chvíli něco vymaže.
Předtím vše fungovalo jak má a teď se vše takhle zasekává, ale jak kde třeba tady mi to píše dobře a v e-mailu zas ne!
Nevím co s tím.
Jinak mám windows 10.

Bylo tím myšleno, že jsem vyzkoušela vše co se tu píše.
Ano v jiném prohlížeči mi to dělá právě taky.
Jde hlavně o ten e-mail a facebook.
Jinak třeba tady když udělám tečky .................................
a dám křížek na mazání tak vidím jak mizí, když to udělám na e-mailu tak se nic nestane, až když ho pustím tak za chvíli část zmizí.
Nevím v čem je rozdíl.

některé stánky mohou používat množství složitých skriptů, které zpomalují jejich používání. nemáte nějaký extrémně nevýkonný počítač?
výpis konfigurace viz program speccy, jde to sem zkopírovat i jako text.

dále je možné, že komunikace s některými weby probíhá přes podvržené stránky nebo proxy server. nejsou nějaké divné záznamy v souboru hosts?
v příkazovém řádku:

notepad.exe C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

nepoužíváte náhodou nějaký vlastní antivir, jejichž "security" balíky často zhoršují síťovou komunikaci?