Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotykový hloupý mobil?

Ahoj
Tatovi je přes 60 let. a jeho mobil je stará nokia 3310.
Chtěl bych mu na vánoce koupit dotykový mobil, ale nevím jaký.

Nejlíp aby se lehce ovládal, zvládal focení (nemusí to být fotomobil, ale aby ty fotky šli trochu rozeznat co na nich je )

Do oka mi padl Aligator S6000 Senior, a nebo radši koupit nějaký od Xiaomi ?

Nejlíp aby to zase nebylo nějaké velké pádlo..; xiaomi začínají na 6", což by asi tatovi nevyhovovalo.

Díky za rady

Jojo tatik by chtel dotykac, myslim ze casem by se stim naučil. Mamce to trvalo, ale nakonec umi I vyhledavat na googlu :)

Jen cim jednodusi Tim lepsi a ten alligator vypadá fajn. Podle parametru I fotak neni spatny no

právě že mamka má nějaká Xiaomi redmi už nevím jaký, který se už neprodává.

A nemohu najít žádný kolem 5,5" . Jen nějaké noname značky do kterých se mi fakt nechce.
Vše je teď 6-6,5" a nebo ty co mají kolem 5,5" stojí 5-10k....