Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení pc do továrního nastavení

Dobrý den. Můj současný pc používám cca 3 roky.
Počítač je už zpomalen,tudiz jsem uvažoval, že bych počítač obnovil do továrního nastavení. Potřebné data bych si zálohoval. Chtěl jsem se zeptat jestli systém vše potřebné sám nainstaluje, (Windows) nebo budu muset instalovat sám. Děkuji za odpověď

PC se stářím nezpomalují ... Máš nějaký vážný důvod pro "obnovení" ??? Někdy je to nutné, ale obvykle je to jen "rozmar", který končí na poradně :-)

Co ale má smysl, je kontrola, co se spouští "Po spuštění" a povypínání zbytečností, popř. odinstalace nepotřebných aplikací, najmě ze Start (některá si automaticky zapínají "Živou dlaždici").