Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika jde z vysoké zátěže do nízké každých 10 sekund.

Dobrý den.
Už jsem docela zoufalej, každých +- 10 sekund mi padnou fps třeba ze 60 na 10 a za sekundu-dvě se to vrátí (Ve všech náročnějších hrách) . Díky MSI afterburneru jsem zjistil , že GPU jde z vysokého vytížení na pár sekund do nízkého. Třebas z 90% na 10%. PC už mám relativně dlouho a problém začal i u her které jsem roky hrál naprosto v pořádku.
Teploty mám na 1060 kolem 60-65 stupňů ve 100% zátěži. CPU 67 °, Deska 50° .
V minulosti jsem měl podobný problém a dělal to miner. Teď po kontrole Esetem a trend mikro to nic nenašlo . Dělal jsem i komplentí win reinstal.

I tak mi to nedává smysl, souvislost CPU se SATA. Na tom SATA slotu jsi měl připojen disk? Ten disk je v pořádku? Pokud ano, tak mi přijde jako vadná deska. Třeba jen ten slot SATA, nevím. Nejsem úplně znalý, ale zdá se mi to divné. Vytížení CPU na 100% sis nevšiml?