Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolekce

Vpravo na počítači je svislá uzká lišta k posouvání. Občas se mi stává při přihlášení na internet,že se mi vedle vlevo objeví po celé
výšce asi 5 cm široky obdelník a má to název kolekce. Když chci aby to zmizelo,musím to bud vpravo nahoře vykřížkovat,nebo
vlevo nahoře kliknout na domů ,pak to zmizí. Neobjeví se to pokaždé.
Jde to nějak udělat aby se to tam neobjevovalo vůbec. Děkuji.

Takže máš Edge a Seznam? Ono stačí na tu ikonku najet myší a chvilku počkat nebo kliknout pravou myší a ten název to ukáže. A ten pruh kolekce se ukazuje v obou prohlížečích stejný? A o prohlížeči Seznamu se už dost psalo v souvislosti s různými chybami a řešení vždy znělo: vyházet z PC všechna svinstva od Seznamu. Můžeš zkusit další prohlížeč, ale to asi sám nezvládneš.