Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako na windowse 11 ziskať ponuku štart ako bola wo windows 10?

Predpokladám že niektorí z vás ma budú mať za kokota :-D že som vôbec prechádzal na windows 11 ale chcel som to skúsiť. Všetko šlape v poriadku, len jediná vec ktorá má sere je tá že musím používať sprostú stredovú ponuku štart ktorá sa vôbec nedá upraviť. Skúšal som programy treťích strán ako je napríklad StartAllback ale dávať za to peniaze rozhodne nechcem.Nemá niekto z vás rozumný nápad?

Změna kategorie, původně: Software (host)
Změna předmětu, původně: Pozná niekto z vás spôsob ako na windowse 11 ziskať ponuku štart ako bola wo windows 10? (host)

A čo ? slimak to veru nie je... Ja ho narozidel od teba už mam roky rokuce. A takisto mi je divne ako môžeš mať disk ktorí sa ešte ani nepredáva. Tak aspoň netrep.
Ked bude v predaji tak si ho pochopiteľne kúpim a bude rovnako šlapať na win 11 ako na 10. Zbytočne ti tu vobec niečo vysvetlovať

Nerád sa zapájam medzi renomovaných odborníkov, ale W11 vykazuje v Event log na podporovanom HW viacero chýb, ako v prípade W10.

Vyslovene to chce na drzovku skúsiť od Iobit, DriverBoooster preskenovať po celej zemeguli dostupné ovladače, zmeniť permissions (prístupové práva) systémovým knihovniam, aby sa vyladil, "sadol" W11.

Ale dá sa zvládnuť, ukočírovať W11 podobne, ako boli neblahé začiatky OS Vista na "slimačých" HW do doby, než prelomovú, v tom čase geniálnu Vistu (na rozdiel od WXP_NT) okresali pre spotrebiteľskú lúzu s prastarým HW do finálnej podoby W7. To bolo radosti.

W11 bude aktuálna na jar 2022.