Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové slúchadlá - náhrada za Philips SHP2000

Príjemný decembrový večer,

dlhé roky používam slúchadlá Philips SHP2000 a som s nimi veľmi spokojný.

Bohužiaľ, už sa na nich dosť podpisuje zub času a dnes sa mi rozpadli. Na jar (už vtedy praskali) som si ako rezervu kúpil Philips SHP1900 v naivnej viere, že s Philipsom neurobím chybu.

Nuž, ukázalo sa, že je dôležitejšie mať Filipa než Philipsa. SHP1900 pre mňa dnes obrovské sklamanie v kvalite zvuku, hudba v nich znie veľmi "duto", 2000 to ani zďaleka nerobili. SHP1900 sú síce hlasnejšie, ale čo z toho, keď kvalita zaostáva.

Našiel by sa prosím niekto, kto by mi vedel odporučiť použiteľnú cenovo prijateľnú alternatívu k SHP2000 (spojil som ich dohromady káblovou páskou, ale dlho už nevydržia)? Prípadne niekto ochotný mi vysvetliť, kde som pri výbere na jar spravil chybu (cenu ako príčinu zlyhania akceptujem len čiastočne, pretože aj SHP2000 boli dosť lacné)?

Požiadavky:

-Použitie: k notebooku - hudba (väčšinu času), filmy (takisto často), občas nejaký podcast
-káblové
-klasika cez hlavu okolo uší

Vopred veľmi pekne ďakujem.

Však to je drahé jak nutria s rodokmeňom! :-) Radšej by som niečo za dvojcifernú cenu (v eurách), ale asi kúpim niečo podobné odporúčaniu, keď sa mi SHP2000 nadobro rozpadnú (zisťujem, že kto šetrí, má síce za tri, ale občas aj spotrebič na ...).

Včera som si tie SHP1900 na chvíľu zobral k filmu, išli z nich také sykavky, až som mal pocit, že každý herec by mal urgentne vyhľadať logopéda. Kdesi som vyhrabal aj nejaké staré podobne lacné Sony (na rozdiel od tých oboch Philipsov na uši, nie okolo), tak som ich len tak vyskúšal, to tiež nebola vôbec žiadna sláva, ale aspoň sykavky zneli trochu normálne.

v cene okolo 130 eur, co je normalna cena na kvalitnejsie sluchadla je TOP - https://www.muziker.sk/beyerdynamic-dt-770-pro-80-ohms?gclid=CjwKCAiAh_GNBhAHEiwAjOh3ZIqFm7yiyzU-PVfqinSknPqJk2j4GQkI3Wwud2-8Ms55Gwrnch6ucRoCAscQAvD_BwE - nic lepsie do tej ceny nenajdes.
ak chces budgetove sluchadla , tak chybu neurobis s - https://www.muziker.sk/superlux-hd-669 alebo https://www.muziker.sk/superlux-hd-660