Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vypalování DVD

Vytvořil jsem si vlastní video, které jsem uložil v mpg a potom jsem si jej vypálil V Neru 7 na DVD, po spuštění mi přehrává dobře ale když jej pozastavím a posunu o kousek dál a nebo se o kousek vrátím tak mi po dalším spuštění už jde jen obraz bez zvuku. Když toto provádím s originál koupeným DVD tak je to vše v pořádku - po spuštění videa zvuk i obraz jdou normálně. Bude to asi způsobeno mojím špatným vypálením DVD.Prosím někoho moc a moc, kdo by byl ochoten mi poradit jestli to jde nějak nastavit při vypalování a napsat jak mám postupovat (trošku podrbněji) Třeba jestli verze Nero 8 toto nezmákne lépe nebo jestli stačí verze tu co mám.Děkuji moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prosímtě tomcate5 já teť musím nutně na chvilku pryč ale rád bych se s Tebou spojil jestli by jsi byl ochoten mi nějak poradit protože jak je vidět vyznáš se ve vypalování -prosímtě jaký máš ememil nebo ICQ že bych Ti potom opět zavolal. Děkuji moc...........