Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava HDD

Ahojte, máte niekto reálne skúsenosti z nejakým softwarom na opravu chybných sektorov HDD a obnovu dát? Poradíte?

Ahoj, není to 100% s tím, že to vydrží dalších 8 let (některé disky vydrží, některé ne), ale dobré zkušenosti mám s programy
HDD regenerator (obnova vadných sektorů) a na obnovu dat používám programy Recuva, TestDisk a na fotky Photorec.
Počítej ale s tím, že ten disk už nemusí být spolehlivý, proto bych ho používal už jen na filmy a data, které můžeš ztratit.