Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem diagnostika paměti windows

Ahoj, nedávno jsem měl takový menší problém s mým webem, protože se stránky začali otevírat extrémě pomalu a některé stránky se zobrazí jen z poloviny.
Ale už jsem to vyřešil, byly to jen nefunkční odkazy a poskytovatel RSS služeb a jiných miniaplikací dělal změny a já o tom nevědel... Web jsem upravil a je zase cajk.

Ale ještě před tím jsem si myslel, že to je "zasraný" disk bordelem. Tak jsem PC bezvadně vyčistil, ale nebylo skoro nic co čistit, čisté skoro bylo... Tak mi někdo poradil
test RAM. To nepomohlo, test byl 100% negativní, vše bez chyb.... Nojo, ale po dokončení testu se mi neustále tato diagnostika spouští při každém spuštění PC a docela
mě to vytáčí.... Na netu jsem našel pár návodů jak to zrušit, ale to nepomohlo. v plánovači úloh se vytvořila úloha pro spouštění, kterou jsem zastavil, zakázal a smazal.
jenže nic.. stále se spouští. Už nevím co s tím.. Dík.

v plánovači úloh se vytvořila úloha pro spouštění, kterou jsem zastavil, zakázal a smazal.
jenže nic.. stále se spouští

Takže ta úloha se tam znovu vytváří? Jaký test paměti jsi dělal?
V Plánovači úloh by mohlo být vidět, odkud se ta úloha spouští a co ji spouští.

Udělal jsem test znovu, a zvolil jsem si toto" # základní test, # vypnout všechny diagnostiky systému a nechal jem test dokončit až do úplného konce. Restart a problém trval, potom jsem udělal toto:
C:\WINDOWS\system32>bcdedit /bootsequence {memdiag} /remove
Operace byla dokončena úspěšně.
, ale po dalším restartu problém přetrvával.

Neviem ako si ten test spúšťal predtým, ale skús ho spustiť znovu, tentokrát takto:
1. Win +R
2. napíš tam príkaz: mdsched

hodnoty nechaj na default - nič "nešteluj"

musí to prejsť bez chyby a po nalogovaní sa do windows musí sa objaviť správa v pravom dolnom rohu...

Biosem to není... Mě dokáže něco "nasrat" když na českém webu najdu návod česky, ale postup je anglicky, nebo v jiném jazyce. Dialog okna jsou také anglicky, nebo rusky. Takovýhle návody mi jsou k ničemu. Když takový návod najdu,hned to zavřu. Návody v jiném jazyce ignoruji, protože to je ztráta času s návodem kterému vůbec nerozumím. Anglický systém nejde porovnávat s českým systémem, když překladač nezná ty windousácké zkratky a příkazy. 99% návodů anglicky, takže zase nic.. Takže požaduji návod pouze v češtině a dialog okna také v CZ... Jsme v česku, tak hezky česky.