Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak přehrát video na youtube v zemi ze které pochází

na youtube je video které dříve šlo přehrát a teď nejde údajně že není z této země ,jedná se o video z tv pětky byl to pořad o zákulisí některá videa tam jsou ale když mě to na ně přesměruje tam to ukaže to samé

https://www.youtube.com/watch?v=cqJm3iPP3NY&list=PL5G24uZYZBdRr271fa_F_poGqUsmf7nqt

kde je chyba?dřív mi to šlo mám nato odkazy

jedná se o tv pětku

Ano je to shoda,ale majitel musí být přeci v cz protože pokud by to povolil třeba v Jugoslávii a jinde ne tak tam by tomu stejně nikdo nerozuměli

na wiki píšou že Metropol koupila Mladá fronta a tu zase iinfo, a těm sem psal odpověď byla že žádná práva související s tímto nemají