Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypnutí aktualizace w10

Ahoj všem, nevíte jestli je možné navždy vypnout update windowsu 10? Normálně jde to jen asi na týden, oddálit.
Děkuji.
Když mi to aktualizuje tablet, tak mi nejde dotyková obrazovka, ani zvuk a neukazuje stav baterie. A když vrátím změny, vše jde normálně. Děkuji.

Vidím odfajknuté, nuž rozbalil som vrelú vďaku zo strany spokojného dopytcu.

Main Gááát, ak dokážeš vypnúť vo W10/11 WU cestou msconfig.exe podľa tebou odobreného linku s návodom, si kúzelník alebo diabol, klobúk dole. Ale radšej sa ihraj s leporelom.

Vypnutie WU natrvalo je ošemetná záležitosť, lebo sa systém môže zasekávať, hlásiť chyby.

https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-6/

pri tomto blokátore (spustený ako Správca) je nutné upraviť v konfiguračnom súbore Wub.ini tieto údaje dole ozn. pod [Service_List], aby sa Bits, Orchestrator, WU a spol. načisto vypli.

Číslo 2 je spustená služba v Services a číslo 4 znamená nadobro zastavená služba (disable) pri klikačke na stiahnutý *.exe od firmy Sordum.

Číslo 3 znamená manual, čo si inteligentný, kapitalistický, americký inštalátor OS W10 svojvoľne časom spustí, prehodí na auto a začne ťahať záplaty odušu, ako keby sa nechumelilo.

[Main]
Language=Czech_Česky
LastSelected=2
SetTaskScheduler=1
SetRegNoAutoUpdate=1
SetRegNoTrayIcon=1

[Service_List]
; 2=Auto
; 3=Manual
; 4=Disabled
wuauserv=2,4
dosvc=2,4
WaaSMedicSvc=2,4
UsoSvc=2,4
BITS=2,4

[TaskScheduler_List]
; 0=Task File Path
; 1=Task Folder Path
; 2=Skip Task File Path
WindowsUpdate=1
UpdateOrchestrator=1
WaaSMedic=1
UNP=1