Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s rychlostí internetu při hraní her.

Dobrý den,
takový dotaz při hraní jakýkoliv hry online mi spadne neskutečně internet dolu viz screeny, nevíte náhodou čím to může bejt? Internet je od O2 100mb/s a 25mb/s odesílání, s tím že technik neví čím to je a je to notebookem. Mám notebook asi dva roky starý parametry jsou viz první příloha. Rychlost internetu další screeny. Opravdu jsem zmatený čím to může bejt, je to herní notebook asi dva roky starý. zkoušel jsem aktualizvat systém a ovladače, všechno aktuální a nic jiného mě nenapadá.. Říkal jsem si jestli v pc není nějaký program který jakoby "boostí" hry aby využívali všechen net., ale kolikrát se mi děje že mám vysoký ping i packer loss i když nic nestahuji.
Díky za odpověd

Cetl jsem na webu obecnou radu na problemy notebooku Lenovo:

"To neřeš, to je Lenovo." :-D

(Proste Lenovo je odpad.)

---

Jinak, abych byl konkretnejsi, tak Lenovo Y740 podle nejakeho cloveka na redditu ma Killer sitovku, to je hroznej smejd. Zkus odinstalovat ovladac s obsluznym Killer softwarem a nainstalovat jen holy ovladac bez te Killer aplikace, ktera dela problemy.

Potom je otazka, jaky mas antivir. Doporucuji aspon na zkousku odinstalovat a ponechat jen Windows Defender.

Aktualizuj Windows 10. 20H1 neni posledni verze Windows 10.

Antivir mám od WIN, nejradši bych měl jíný, ale co mám dělat když se toho nedá zbavit. Ohledné aktuální verze WIN včera jsem dával zkontrolovat aktuální verzy a jen mě to odkázalo na WIN 11 :D.. Jinak ohledne Killer kouknu na to a zkusim to pořešit..

Díky za odpověd