Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení účtu od mailu - staré telefonní číslo pro zaslání kódu

Dobrý večer, potřeboval bych obnovit účet od mailu, nabízí mi to jen obnovení přes moje staré číšlo, simku ale už dávno nemám. Potřebuju jen jeden kód který na něj příjde. Existuje nějaký způsob jak změnit číslo u obnovy/ jak získat přístup k číslu? Díky, Petr.

Změna hloupého předmětu, původně: Staré číslo (host)

Pokiaľ si "chytrý" tak práve u Gúúúglu sa do e-mailu dostaneš aj inak, ak nemáš telefón, tak sa použijú záložné kódy. Ale tie by si mal mať predtým, než sa tel. číslo (resp. telefón) stratí.
Takže práve u Google sa na svoj e-mail dostaneš skôr, ako by si dotelefónoval s podporou toho Seznamu....

Mám jeden účet u Gůůglu. Teda měl jsem, páč už na něj dlabu. Heslo znám, když se chci připojit, tak to začne nadávat, že to asi nejsem já, mám se ověřit jinak. Mám tam záložní e-mail, telefon. Tvrdošíjně to chce posílat kód na nějaký historický tablet, ze kterého jsem se jednou jedinkrát přihlásil a který už je na Pravdě Křemíkové. A nedá se s tím udělat nic. Můžu klikat na co chci, vždy to skončí, že pošle kód na ten posranej tablet. Gůůgl jsem proklel až ke všem jeho předkům strašlivou kletbou, aby všechny cholera zkroutila. Technická podpora pochopitelně drží bobříka mlčení. Kašlu na ně, založil jsem si jiný účet. U konkurence.