Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení budíku

Ten symbol mi pripomína funkciu "snooze" - odložiť...ako sa to má vypnúť, resp. ako sa to má správať, sa musíš dočítať v manuáli...
Možno to treba vypnúť, stačí jedno stisknutie, alebo viac-krát...

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny