Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Obrázkové heslo Windows 10

Ahojte potrebujem poradiť mám nastavené obrázkové heslo na prihlásenie sa do počítača ktoré samozrejme viem ale neviem to druhé heslo na napísanie. A deti tam asi niečo poklikali a už mi nezobrazuje možnosť prihlásiť sa cez obrázkové heslo čo s tím ďakujem

vyrobit flashku hirens64 -> v security je nástroj pro reset hesla.
anebo tím aktivovat uživatele administrator - u home verze ale bude fungovat jen v nouzovém režimu.

mimochodem windows je přes 20 let víceuživatelský systém: proč nemají děti vlastní přihlášení, kde nemůžou nic rozvrtat?
a pokud se necítíš být správcem pc, prostě dělej každý měsíc zálohy systému (dat netřeba), po ničivém zásahu dětí/virů to jen obnovíš.