Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tabletu

Ahoj,

rád bych poprosil o názory resp konzultaci a případnej tip na tablet, kolem 5-6k, je to pro maminu na ty internety, whatsapp s vnoučaty etc, max nějakej netflix. Nepotřebuje GPS, slot na datovou simku a podobně.

Předvybral jsem: https://www.alza.cz/lenovo-yoga-smart-tab?dq=5670245

Ideální by byl 8", ale to jsou zdá se dost šlupky už dneska.

Co na to kolektivní vědomí?
Díky

Ta Yoga pokud jde o konzumovani obsahu ma obri vyhodu v nadprumerne dobrem zvuku, a ten integrovany stojanek je super vec. Neni to ale na nejake drzeni v ruce - vyklopit stojanek, polozit. Ma relativne nevykonne a ne uplne nove streva (Snapdragon 439), ale na nejake ty filmy, youtube a spol. staci.

Ta M10 je s jakymsi Mediatekem, bude mit urcite horsi zvuk, myslim ze i horsi vydrz. Celkem OK je Lenovo P11 - i zvuk ma rozumnejsi (Yoga lepsi).