Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem inka - chtěla bych pořídit výkonější,nový PC

Dobrý den,prosím o radu.Máme starší počítač,chtěla bych pořídit výkonější,nový.Je potřeba nainstalovat nějaký program,případně jaký,nebo počítač jen zapnu a poběží:?Pokud je třeba nahrát program,kde ho seženu:?Předem děkuji za radu,Inka
Změna předmětu, původně: inka
Změna kategorie, původně: Programování (LaKr) (Kráťa)

Ja neviem, ale podla mna skor ako sa trapit s Inkou takto na fore je lepsie zhrnut si to do bodov.
- chces nove PC. Ok. Bez do najblizsej predajne tam ti radi poradia. Ak im nedoverujes pridi s tou zostavou, co ti navrhnu sem a tu ti ju ludia okomentuju.
- potrebujes mat na pc nejaky operacny system? Opat sa porad v predajni, pripadne potom mozes dojst sem.
- chces aby ti siel internet hned? Kto vam instaloval net na stary pocitac? Zavolaj mu nech ti ho rozchodi aj na novom.
Pokial nemas dalsie otazky ja povazuje celu zalezitost za vybavenu.

Ale s tou zostavou PC sem pre kupou naozaj prid lebo dnes v PC predajnach robia obcas trubky, co len predavaju za kazdu cenu alebo tomu nerozumeju. Napr na tej zostave, co si sem dala predtym vyrazne pokrivkavala grafika.
Ono nekupis asi nieco, co ti nepojde, ale nebudes optimalizovany pomer vykon/cena.
Inak moje 2 otazky zakaznikovi ked mi povie, ze chce PC.
- Co budete na tom pc robit?
- Aky mate cenovy strop?

Az potom spravim ponuku.

Na první otázku jsem odpovídala-počítač využíváme pouze pro zábavu,internet a hry.Ted mám windows xp 2002,kde je problém s grafikou.Na interet mi to stačí bohatě,ale hry jsou problém.Ráda bych se vešla do 12000,-.Podívám se na nabídku gr.karet,když ta původní se ti nezdá.