Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte prosím multiplatformní sw na telekonferenci s možností txt chatu, obrazu, zvuku i plochy.

Dobrý den,

sháním nějaký program, který zvládne vytvořit telekonferenci s následujícími parametry:

- zapojení účastníků s windows a android zařízeními (přinejhorším stačí windows)
- přenos obrazu i zvuku
- možnost textového chatu
- možnost sdílení plochy, stačí asi v režimu read only.

Jsem v tom absolutní nováček, tak se omlouvám, jestli plácám blbosti a děkuji za tipy.

Jo, tak ten TV vypadá jako přesně to, co jsem potřeboval, dík moc za radu. Shodou okolností ho používám pro vzdálený přístup (teď v té celkem levné verzi pro přístup k jednomu stroji), a přijdou mi jako extrémně nenažraná firma, teď mi nabízeli vzdálené ovládání mobilu asi za 10k ročně ... Tak uvidím, kolik budou chtít za tohle, zatím to vypadá dokonce zadarmo, ale pochybuju, že to vydrží.

Ještě jednou děkuji.

Pokud máš placenou licenci a protistrana taky, tak je to naprosto v pohodě a můžeš pracovat jak dlouho chceš. Nepotřebuješ ani veřejnou IP adresu.
Horší je, pokud má licenci jen jeden z obou účastníků nebo ani jeden. To se připojení zruší tuším po 30 minutách, ale nejsem si stoprocentně jistý. Na druhou stranu to naučí člověka pracovat rychle a efektivně, takže za mě má ten prográmek plus :-)

Je celkom dôležité vedieť, koľko účastníkov bude naraz v konferencii. Ten Teamviewer je bezplatný na domáce používanie, ak budeš robiť schôdze častejšie a s viacerými účastníkmi, asi Ti to zarazia.

Skús pozrieť aj na Zoom, Microsoft Teams, Skype, Google Meet