Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gamepady pro PC

Zdravim.Planuju koupi bezdratovych gamepadu pro PC.Kdysi jsem mel xbox one s wireless,ale vydrzel mi mesic a odesel blutut prijmac,takze tuhle znacku ee.Max cenova relace je za dva gamepady 2000 kc.Jedna se mi o spolehlivost,hrat budu 3m od pc.Hlavne,aby mi jely starsi i novejsi hry.Bojovky,auta,sportovni.Predem diky za tipy.
P.S.mam tenhle tip
Gamepad Logitech F710 Wireless pro PC (940-000145) stříbrný
Hlavne,aby se vzajemne nejak nerusily.

Ja mám Speedlink SL-6566-bk. Mám 2 ks, už po záruke, oba plne funkčné. Na PC sa navzájom nerušia. Neviem ale zhodnotiť spoľahlivosť na 3m, pretože ich takto nepoužívam.
Majú dizajn xboxových gamepadov, majú trochu dlhšie páčky oproti xboxovým. Fungovali doteraz na akejkoľvek hre, ktorú som skúšal (ak ich hra priamo nepodporovala, tak som to riešil cez emulátor "x360ce").