Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OCCT nejde spustit

Dobrý den, chtěl jsem otestovat stabilitu po přetaktování procesoru pomocí OCCT ale program po stažení nejde spustit.Setkal se s tím někdo?Díky za info
Windows 7

Změna předmětu, původně: OCCt (host)

Jakou máš verzi? Já mám už dlouho verzi 5.5.6 na Win7 64 bit a bez problémů funguje. Novější verze stahovat nebudu, protože mám PC otestované jak jsem potřeboval. Zkus tu starší a uvidíš. Pokud ti to taky nepůjde, bude problém jinde.
Edit: V nejhorším případě bych tu novou verzi zkusil, tak dej vědět.