Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčistění disku na notebooku

Zdravím
Mám SSD disk 120 GB který je rozdělený na dva logické ,na jednom mám volných 12 GB a na tom kde je systém WIN7 je volných 3GB čím vyčistit disk tak aby jsem nepoškodil systém já vím co mi řeknete nebo poradíte abych si přeinstaloval systém a to právě nechci protože mám tady fotky bohužel nevím kde (ve které složce )o které nechci přijít díky

loading...

pár gb na systémovém disku získáš zákazem hibernace, aspoň do doby než si pořídíš normální disk (aspoň 250gb za 1.000):

powercfg -h off

a pak omezením swapu na 512mb -> viz nastavení virtuální paměti.

fotky nemají co dělat ve tvém profilu, ty mají být právě na datovém oddílu d:
nedoporučuju je přesouvat na externí usb disk, tam může být maximáně další kopie. protože když to během přesunu zkazíš (nebo nespolehlivý usb disk selže) a malý ssd zrušíš/zformátuješ/prodáš nebo půlku souborů nedohledáš, o fotky přijdeš.