Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thunderbolt - jak připojit zvukovku Audio Apollo Twin X Duo Heritage?

Zdravím ,
Prosím o radu , koupily jsme zvukovou kartu audio Apollo twin x duo heritage ,ale ta podporuje připojení do PC jen přes Thunderbolt 3 .
Můj počítač Thunderbolt 3 nemá ,tudíž zvukovou kartu nemůžu doinstalovat .
Dnes jsme se ptali jak by to šlo ještě popřípadě propojit ,než koupíme MAC nebo PC ,který bude mít Thunderbolt 3 ,a bylo my řečeno že kabel ChoeTech USB-C to HDMI Thunderbolt 3 by mohl fungovat .
Nemáte s tím prosím někdo zkušenost ,než ten kabel koupíme ?
Nebo je opravdu zapotřebí koupit MAC a nebo PC ,který má ten Thunderbolt 3 .
Díky moc za rady ☺️

Změna hloupého předmětu, původně: Thunderbolt (host)

Hold udělaly jsme chybu , a nezjistili si to vlastně ten Thunderbolt je 🤦🏼‍♀️ a věřte , že co jsem dnes prošla obchody s PC i servisy tak my samy sdělily , že se ještě s Thundeboltem nesetkaly 🤷🏼‍♀️ Vrátit ,lze pouze s tím , že nám dají poukaz v těch penězích , s tím že si můžeme za to vybrat jinou zvukovou kartu ,jenže zrovna ta na klasické USB je dlouhodobě nedostupná.
Počítač máme značky Dell , USB -C nemá , takže my je už teď jasné , že opravdu jen koupit MAC či PC co má aspoň USB - C

kábel thunderbolt do počítača nepridá,u tejto zvukovky je vyžadovaný tb3,pokial v pc-nb chýba,žiadny kábel,redukcia,dock ho tam nepridá,jedine samostatný tb3 radič vo forme pcie karty,už sa o tomto probléme jednalo na živě,tam to bolo snáď dostatočne vysvetlené.....univerzálne použitelná je usb verzia dotyčnej zvukovky,tá je usb3.x a usb 2.0 spätne kompatibilná-pri pripojení do usb2.0 je nutné pripojiť prídavné napájanie,má usb-c konektor a je možné ju pripojiť do počítača,ktorý má usb2.0 alebo usb3.x porty,balenie tejto verzie karty obsahuje kábel s usb-c a usb-A konrektorom,tb3 verzia je použitelná výlučne na tb3,alebo na apple zariadeniach,ktoré majú združené tb3 a usb4.x do konektoru usb-c.....ešte nakoniec,usb-c neznamená,že tam je prítomné aj rozhranie tb3.....