Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo ThinkPad E531 Grafická karta

Zdravím vás všechny, zakoupil jsem pro syna zánovní notebook na nějaké zakladní hry, chtěl bych se právě zeptat, nevíte nahodou jakou grafickou kartu do toho koupit ? ta původní toho moc nerozjede, když už tak hra není čistá. Děkuji vám mnohokrát.

pokud hledáš ojetý/repasovaný notebuk, tedy automaticky starší a slabší, a navíc přebíráš z nabídky před vánocemi, pak to nejde označit za nejmoudřejší nákup.

syn pochopitelně nemá zájem o jakési základní hry.
proto nemá smysl vyhodit peníze za muzeální kousek, kde je jen 2jádrový procesor 3.generace, maximálně vybavený notebukovou grafikou gt740m, která nikdy nestačila na dětinské hry.
(o verzi pouze s cpu pentium a grafikou intel ani neuvažuju)

1. především přestaň kamarádit s tím trotlem, který ti ten krám poradil, a chtěj po něm ať ti vrátí peníze.
2. druhá možnost je si ten krám nechat (nevím sice k čemu, kdo by se chtěl tahat s 2.5kg krámem) a dát dítěti peníze, ať si něco pořídí samo. tak blbě určitě nakoupit nemůže.