Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rýha v monitoru - jak co nejlíp eliminovat?

Ave. Tož jsem se radoval z nového monclu (Viewsonic VA2719-2K-smhd), který jsem si dal k vánicím. Neprozřetelně jsem k němu pustil naše kočky, kteréžto se neudržely a jaly se operovat drápkama na displeji. Mám tam dvě rýhy /cca 3cm dlouhé/, matrix nepoškozena. Dle rady z netu jsem je vyplnil kosmetickou vazelínou (abych aspoň zrušil lom světla - pomohlo na 50%), ale není to to pravé ořechové - furt je to vidět. Máte někdo lepší řešení? Jsa perfekcionistou, zle mě to sere. Myslím to vážně, neraďte vyhodit monitor a utratit kočky ]:). Dík za každou seriózní radu.

Mozna by ses mel spis zamyslet, proc si brousi drapky na monitoru, treba nemaji nic lepsiho. Zkus to s tou ryhou jeste vydrzet a zatim jim vysvetli, ze se monitor neskrabe. Prumerne inteligentni kocka to pochopi celkem rychle.

polyWatch glass,dvojzložková pasta na opravu displejov a sklenených povrchov,pokial monitor má ovšem nanesené nejaké povrchové vrstvy,bude to vidieť,bude to dokonale vyleštené ,ale tá chýbajúca vrstva tam bude v určitých uhloch pohľadu viditeľná ….