Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google záložky

Dobrý den,

na Google účtu v Chromu jsem měla uložené záložky. Po instalaci nového hard disku se mi záložky vymazaly a nemohu se znovu přihlásit na Google účet z důvodu, že tam mám zadané špatné telefonní číslo (při zakládání účtu jsem zadala náhodné). Heslo vím a je správně, ale Google po mně vyžaduje ověření přes telefonní číslo (žádná jiná možnost obnovy není).
Nemůžu najít žádnou Google podporu ani infolinku kde mi mi pomohli.

Nevíte prosím, jak získat záložky zpět?

Předem moc děkuji.

Po instalaci nového hard disku se mi záložky vymazaly.

Ne, záložky se samy nevymazaly. Stále na původním disku jsou, jenom je nikdo nepřenesl a neudělal jejich zálohu.

Ten starý harddisk ještě máš? Tak ho připoj a vytáhni z něho, co potřebuješ.

Kdysi jsem mel problem s Google uctem a zadna telefonicka ani emailova podpora Googlu neexistovala. Poradili mi tehdy nejake vyvojarske Google forum, ale stejne mi ani tam nepomohli. Pokud te Google vyzval, zadat telefonni cislo a ty jsi zadala nejake nahodne, tak je to tvoje chyba a ted se nediv, ze jsi o ucet prisla.

Nebola urobená záloha - export nastavení Google Chrome - tvoja chyba.
Založenie účtu na náhodné tel. číslo - tvoja chyba.
Starý HDD sformátovaná - tvoja chyba.
Výsledok?
Záložky sú fuč - vytvoríš si nové.
Nemáš sa ako prihlásiť, overiť, nemáš (a to asi na 100%) ani nastavený záložný e-mail, nemáš záchranné kódy k účtu - účet je fuč.
Google účet preferuje 2F overovanie, dá sa od nich získať 10 x 8-miestný záchranný kód - nemáš ho.
Môžeš si založiť nový Google účet, ale nevymýšľať si pritom voloviny!