Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet nebere gmail

Ahoj, Lenovo Tab2-A10-30 (kitkat) po aktualizaci neprijme puvodni jediny google ucet (heslo zadano na treti pokus, bylo kdysi zmeneno) a stale se vraci na nove overeni. V gmailu jsem potvrdil zpravu o pripojeni tab, pockal jsem i 2 dny, provedl tovarni reset vseho a stejné. Zkousel jsem i ruzne resety frp a nezabraly. Da se dostat i na net ale neda se nic stahnout pro absenci javy v prohlizeci, pritom jeste pred pul rokem se mi povedl podobnym zpusobem odstranit ucet z Huawey. Na foru je zminka z cz servisu, ze za frp chteji 1000kc, coz nema smysl. Mate nejaky napad? Děkuji.

I Softonic (5x pozorne stazeno) se chova stejne jako ostatnich 20 co jsem zkousel, objevi se tmavy napis -downloud- a po stazeni zhasne, mela by se objevit moznost - instalovat a spustit, coz je ve chvili pred dokoncenim startu, kdy se dal nedostanu, podstatne. No zkusim dalsich 20. Stacil by i jakykoliv souborovy manazer, shortcut... uz mam v tab stazeno dost.
Dík za snahu.

To funguje jen ze spusteneho androidu, ja se ale k apkam nedostanu. Dokonce jsem se prihlasil na googlpley a QuickSCM nainstaloval ale nespustil. Je tam i nabidka "spustit na G.play", nabidne to zarizeni z kterych uz jsem se u nich prihlasil ale tab2 tam neni.
ver. andr.5.1.1
ver. Chrome 43

Ale na tom videu toho Rusa je to dost přehedně ukázané. Zřejmě děláš něco špatně,takže bych to zkusil od začátku i stím hard reset. A na te stránnce jak tam stahuje tu aplikaci to taky mu nejde hned. Prostě musí naskočt to nastavení a povolit instalovat z jiných zdrojů.

Dík za rady, uz to bezi. Protoze apkmirror.com nenabidlo instalaci a spusteni, po stazeni jsem pouzil postup z jineho videa:
tlacitkem zpet na Tab vratit az na zadani ch (pro spusteni chrome), to smazat a napsat postupne stazene (v aj nastaveni Tab downlad) az se zpristupni stazene soubory (zeleni androidi) a quickshortcutmarker odtud spustit...uz podle puvodniho videa.
Ja jsem se zdrzel, ze jsem zadaval postupne down.. ale mel jsem cz prostredi, po zadani sta..se ty stazene objevily.