Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Druhý program files ve vistě...OMG!

Proč když něco instaluju, třeba aktualizace tak to udělá novou program files když už tam jedna je, udělá to složku Program Files(86). A jsou tam stejný soubory jako v tom starym, co s tim mam dělat, nechci program filůes a program files(86), chci jen jednu, akorát to zabírá víc místa na dysku!

Proč když něco naistaluju tak se vytvoří Program Files(x86) když už tam Program Files je??? Nechci je mít 2, mam 32bitvovou versy sistému :shock:

A ještě 3! windowsi!! Ty starý soubory se nepřepisujou!!! Starý tam zustávaj!!!

pokial Ti to tvorí duplicitné zložky ,kde jedna má prídavok (x86),tak máš 64-bitovú verziu visty a ani možno o tom nevieš,32-bitová verzia,pokial je to originálna[legálna alebo nelegálna,to je úplne jedno] verzia nikdy za žiadnych okolností netvorí takto označené duplicitné zložky.Pokial Ti to vadí,tak si zakúp skutočnú 32-bitovú verziu.