Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kinetóza? je mi blbě z klikání, posunů obrazovek u PC

Zdravim, četl jsem o kinetóze, dle mého tim trpim ,je to o tom, že vlastně neustále z PC a daných pohybů je mi špatně.
Vydržim u PC jen omezený čas, pak si musim dávat pauzu, jakoby mi bylo hrozně.

Je na to nějaký mechanismus na PC?
jako tohle třeba?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.urbandroid.kinestop

autorovi jsem psal, ale psal jsem i tu, páč je to PC poradna. díky. Vítek.

hele jo , to je dost možný, já mám deformovaný záda a vlastně nedávno jsem koupil elektricky zvedatelnej stůl a jsem v modu nutnosti se jakoby protahovat a dívat i jinam , abych se jakoby uvolňoval .. netuhnul snahou zírat jen před sebe.. asi to má největší vliv na danej nepříjemnej pocit.