Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem e-mail Seznam.cz - musím vždy odsouhlasit nové podmínky?

Dobrý den,

potřebuji poradit.
Jsem uživatelem e-mailu od seznamu, nebyl jsem tam dlouho přihlášen, několik týdnů.
Po přihlášení se mi zobrazila informace o nových podmínkách, dal jsem tedy souhlasit.
Můžete, prosím, poradit, jestli vždy musím odsouhlasit nové podmínky?

díky za odpověď
Změna předmětu, původně: e-mail (host)

Podmínky je potřeba odsouhlasit pouze tehdy, když dojde k nějaké změně. A pokud s nimi souhlasíš, samozřejmě. Nikdo tě nenutí.

5.3 Provozovatel si vyhrazuje právo v přiměřeném rozsahu jednostranně tyto Podmínky změnit, zejména při změně legislativy, technické změně Služby či služeb souvisejících se Službou či v případě změny provozních, organizačních či obchodních procesů u Provozovatele. Provozovatel oznámí změnu Uživateli prostřednictvím rozhraní služby minimálně 7 dní před účinností této změny. Uživatel má právo odmítnout změnu Podmínek a vymazat svojí emailovou schránku. Pokud Uživatel užívá po účinnosti změny Podmínek i nadále Službu, má se zato, že přijímá tím změnu Podmínek.

https://napoveda.seznam.cz/cz/smluvni-podminky/podminky-email-cz/

Z pohledu programátora. Je to super vopich.. Mám emaily u seznam.cz s vlastní doménou. Tyhle licenční podmínky jsou dokonce důležitější než to vypadá.

Řešil jsem situaci, kdy mi aplikace neposílá emaily. Stěžoval si klient, že poslední email odešel v létě! ... důvod byl ten, že schránka do-not-reply@.... neměla odsouhlasené nové podmínky a díky tomu nám neodcházeli emaily z aplikace skrze SMTP.

Takže ano, vždy se podmínky musí odsouhlasit. Ovšem dozvíš se o nich jen při aktivním využívání webmailu a nebo od brečícího klienta