Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CPU i7 7700K - nevidím integrovanou grafiku

Dobrý den, neporadil by mi někdo, proč mi ani dxdiag a Aida64 neukážou integrovanou grafiku, která by měla být v procesoru i7 7700K?
Mám desku Asus TUF Z270 mark1, zmíněný procesor a grafiku Asus ROG Strix-GTX1050TI-4G-Gaming, 32Gb RAM a SSD250Gb.
Stále mi ukazuje že mám pouze 1050Ti.
Děkuji za rady

Změna předmětu, původně: CPU i7 7700K (host)

Pri defaultnim nastaveni se iGPU "vypne" pokud je pritomna dedikovana, je to tak v poradku. Muzete si ale v nastaveni - v "biosu" zvolit ze chcete mit aktivni jak iGPU tak dedikovanou soucasne - ma to ale smysl, jen kdyby jste chteli vyuzit vic monitoru soucasne nez umi dedikovana. Nijak nesouvisi a nijak nepomuze s "problemem" ktery mate.