Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - internet/hraní

Dobrý večer,

potřeboval bych Vaši radu, jedná se o dotaz skrze notebook.
Použití bude převážně internet, ale sem tam i hraní nějakých her, ne úplný divočiny. GTA 5, World of Tanks, League of Legends, war thunder apod. Na detailech mi nezáleží spíš aby hry běžely kolem 60fps ve FHD. Našel jsme tento, https://www.alza.cz/hp-pavilion-gaming-15-ak?dq=6383997&visited=1 , dost se mi zamlouvá, ale nejsme si jistý jak je to s grafickou kartou, označení max q, rozpočet je do 28k, a vím že jsou zde legiony, ale ze špatné zkušenosti bych raději zkusil jinou značku.

Děkuji za váš čas a přeji hezký den.

Já mám přetaktovanou RTX3070 mobile s tekutým kovem a teploty kolem 70stupnu, argumenty ze to kazdou sekundu vybouchne nebo to ma polovicni vykon jak desktop jsou smesne. Tady na poradne se sirej dezinformace, bludy, tu pro radu nechodit, jine nazory se automaticky mazou