Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné zvuky v notebooku

Zdravím, koupil jsem z bazaru notebook se zárukou od původního majitele, notebook vypadá a i normálně funguje ale ozývají se z něj divné zvuky, trochu podobné tomu co dělá HDD, možná něco jako když protíká elektrický proud, jenže v notebooku je jen SSD které mechanické není. Jde o notebook MSI GF63 Thin 9SC. Je to normální u těchle notebooků nebo mám vyzkoušet reklamaci?

Hádám že nečistil, může se notebook vůbec otevírat pokud je v záruce? Ve spodu notebook je totiž nálepka factory seal, která právě asi zabraňuje tomu aby lidi do notebooku jakkoliv zasahovali.....

máš to v záruce? přes svátky na tom zapař se sluchátkama, ať ten kravál neslyšíš.
jestli ti prodávající poslal i pdf fakturu z eshopu, v lednu to reklamuj.

co to je s dovolením za stupidního prodejce, který ti úchylnými nálepkami* brání k přístupu do tvého ntb?
pokud si méně bystré děcko bere notebuk do postele, ten problém s ucpaným chladicím radiátorem se tam 100% projeví. taky změna ram / ssd je čistě tvoje věc - co se do toho kreaturní prodejce montuje?

*) napiš zatím prodejci, jaký zákon mu dává právo svinit tvůj notebuk těmito nálepkami, bránit ti ho otevřít a okrádat tě tak o záruku.