Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna displeje?

Dobrý den. Mobil VisionBook_P50Plus_LTE mě upadl na dlažbu, normálně ukazuje, ale je prasklé to vrchní sklo. Musí se vyměnit celý displej, nebo stačí to sklo? Nerad bych v opravně naletěl. Děkuji za odpověď. :beer::beer::beer:

Koukl jsem na specifikaci:

Android 7.0 Nougat
Displej: 5" IPS, 720 x 1280 kapacitní multidotykový
Procesor: MediaTek MTK6737 1,3GHz čtyřjádrový
Grafika: Mali T720
Operační paměť: 1GB RAM
Vnitřní paměť: 8 GB Flash
WiFi: 802.11b/g/n
Bluetooth: Verze 4.0

Verdikt: oprava se nevyplatí, kup si nový (nějaký normální) telefon.

Jinak se mění celý displej.