Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vánoce.

Přeji všem poradcům šťastné a veselé Vánoce. Děkuji za celoroční trpělivost s námi nevědoucími a občas protivnými tazateli. Karel. :puff:

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Nápodobně, hlavně zdravíčko a ať vše funguje jak má :-)
Pamatuj, každý umí něco jiného, případně se tady potkají a doplní své znalosti a dají to dohromady. Jmenovat nebudu, spíš nemůžu, protože takovou kapacitu poradna nemá :-) No jo, má, ale to bych musel psát do půlnoci...