Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co v PC vylepšit?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, že když hraju GTA V FiveM, tak tím, že je můj PC už pár roků starý, se výrazně snížili FPS na 40-55 FPS a někdy to dropuje i níž. Proto se chci zeptat co bych měl v všechno vylepšit a co koupit jako první a podobně, aby mi to jelo aspon na tech 70-80 fps? Předem děkuji za odpověď
PC zde: https://www.czc.cz/ellj7tmproi2kbb9dau2ajdjh5/seznam (mám tam ještě SSD a podobně, ale to už nevím jaké.

ale ja to myslel jakoze grafika a tak je 1070 coz uz v dnesni dobe neni az tak dobra grafika kdyz jsou uz 3080 a tak, takze jsem se ptal jestli neni treba cas uz na novejsi grafiku nebo podobne. Nebo RAMKY aspon 3200 Mhz nez 2400Mhz

GTA je sama o sobě špatně optimalizovaná hra. Grafiku bych v dnešní době neřešil a zaměřil bych se na rozlišení, detaily a stíny ve hře. Možná ji zkusit přetaktovat...
Co se týká frekvence RAM, dneska rozdíl okem skoro nepoznáš. Možná nějakým měřením, ale je to rozdíl pár FPS.