Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak psat mysi?

ahoj, blbne mi klavesnice a potreboval bych zjistit jak zobrazit na uvodni obrazovce a pak i na plose klavesnici , nekdy jsem to videl a nevim uz jak to tam dostat, mam xp, diky

Asi nejjednodušší si dát si ikonu od programu Klávesnice na obrazovce (pod usnadnění) na plochu. Míníš to tak provozovat dlouho než si koupíš klávesnici ?::)::)::)::)